Ślub w Piątek

Ślub w piątek? Dlaczego nie!

Według tradycji ślub organizuje się w sobotę. Jednak coraz więcej par postanawia pobrać się w piątek, zyskując dodatkowy dzień na świętowanie z bliskimi. Tak naprawdę nieważne jest to, kiedy powiecie sobie sakramentalne „TAK”. Liczy się to, co czujecie. Każdy dzień jest idealną okazją do tego, aby okazać sobie miłość.

Ślub w piątek to wyzwanie,

ale też idealny czas na świętowanie. Dowodem na to są dotychczasowe realizacje firmy WhiteStory. W ich galeriach możecie zobaczyć film ślubny i zdjęcia ślubne par, które im zaufały tworząc ich białą historię.

Więcej informacji jak zorganizować ślub w piątek i wybrać fotografa i filmowców dla uwiecznienia chwil zapraszamy na stronę whitestory.pl

ślub w piątek
fot. WhiteStory

Comments

 1. Kasia

  Ja też jestem za tym, aby częściej organizować ślub w piątek. Ci goście, którym zależy na tym, aby przyjść na pewno będą. A dodatkowy weekend można fajnie spożytkować.

  1. Post
   Author
  2. Post
   Author
 2. Aneta

  My swój ślub mieliśmy w piątek i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Nasi goście nad nie zawiedli. Najważniejsi byli z nami <3

 3. Karolina

  Na pewno nie jedna zastanawia się nad tym czy ślub w piątek to dobry pomysł. Ja mogę śmiało stwierdzić, że TAK TAK TAK ! Nie słyszałam żadnej negatywnej opinii po naszym weselu, a wręcz przeciwnie, każdy cieszył się, że jeszcze cały weekend do dyspozycji.

 4. Hilary7521

  Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *